еМагазин
Image default
Локално

Повеќе лица тепале двајца малолетници во средно училиште во Гостивар

На 27.09.2019 во 18,00 часот во Полициска станица Гостивар, Л.Ч.(48) од Гостивар пријавил дека истиот ден околу 14,50 часот во Гостивар, во средното  општинско училиште во Гостивар неговиот 17 годишен син и уште еден 17 годишен малолетник по претходна расправија биле физички нападнати од повеќе лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Во пожар целосно изгоре куќа во Кичево, приведен сопственикот

Никола Осило

Во полошко за еден месец уапсени 120 дилери на кокаин, хероин, екстази, хашиш..

Никола Осило

Маж од Крива Паланка нападнал полицајци

Никола Осило