еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

На овие телефонски броеви може да се јавите при сомнителни симптоми на корона вирус

Министерството за здравство ги објави телефонските броеви на кои може да се јавите при сомнителни симптоми на корона вирус.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Нас не ни треба коронавирус. Ние си ги имаме политичките партии„: Твитер реакции

Трет сомнителен случај: Патничката од Милано нема корона вирус

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Уште Чифлиганец недостигаше во сапуницата „Рекет“

Никола Осило

„Царсо интернaционал“ го доби тендерот на Министерството за здравство за набавка на лекови за ретки болести вреден 1,6 милиони евра

Никола Осило

(Фото) Грција и официјално почна да го користи терминот „македонски (јужнословенски) јазик“

Редакција