еМагазин
Image default
Локално

Приведен скопјанец кој нападнал полицаец на булевар „Србија“

На 22.08.2019 околу 03.00 часот во СВР Скопје е приведено лицето Ј.П.(33) од Скопје поради напад на полициски службеник на булевар „Србија“, информира МВР.

По целосно документирање на случајот, ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За една недела ограбил три продавници во Тетово

Никола Осило

(Фото) Возило во движење се запали кај „Рамстор мол“

Редакција

Му фрлил бомба во домот во Драчево: Оштетени „Ауди“, „Рено“ и „Голф“

Никола Осило