еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Зошто откази за роднините? Признавате непотизам? Нели се беше легално?“: Твитер за отказот на мајката на Костадинов

Очекувано, лавина од различни реакции за најавениот отказ од Централен регистар во Струмица на мајката на потпаролот и пратеникот на СДСМ, Костадин Костадинов.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Мајка му на портпаролот и пратеник на СДСМ, Костадинов ќе се повлече од работното место

Денеска ќе се повлечат првите вработени кои се роднини на припадници на СДСМ

ВМРО-ДПМНЕ и го честита вработувањето на мајката на Костадин Костадинов во Централен регистар на Струмица

Фото: СДСМ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Ман импортер Македонија“ го доби тендерот на „Национални шуми“ за набавка на камиони вреден 685.000 евра

Никола Осило

Шефот на кабинетот на бившиот министер Николовски, Трајан Димковски е новиот министер за земјоделство

Редакција

По кој пат излажаа за новиот автопат Миладиновци -Штип и зошто имаат потреба од тоа

Редакција