еМагазин
Image default
Локално

Пронајдено едно исчезнато лице

На 20.02.2019 година во 14.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека Ц.Б.(88) од Скопје, која била пријавена за исчезната на 19.02.2019 година, била пронајдена, информира МВР.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Ова веќе станува алармантно и језиво…“: Твитер за загрижувачкиот тренд со исчезнати лица

(Фото) Уште едно исчезнато лице: Се бара 35-годишниот Горан Атанасовски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дебар се уште нема привремен градоначалник

Редакција

Обвинителите бараат по пет илјади евра казна за трите лица од Сингелиќ кои го прекршија полицискиот час

Редакција

Наседнал на измама: Му зеле двеста евра за доктор и му оставиле часовник за гаранција

Никола Осило