еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба на УЈП: Се продаваат автомобили, комбиња, тв предаватели, дупчалки…

На најновата распродажба на Управата за јавни приходи (УЈП) на движни и недвижни ствари, освен вообичаената продажба на автомобили се нудат и комбиња, дупчалки, бушалици, тв предаватели, машини за производство на чевли, машини за лепење кутии…

Повеќе детали ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Државната изборна комисија вработува девет лица, плата до 35.872 денари

Никола Осило

Камионџиите преку апликација ќе пријавуваат мито, корупција и криумчарење мигранти

Редакција

„Оне.Вип“ го доби тендерот на општина Битола за телекомуникациски сулуги вреден 63.000 евра

Никола Осило