еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Распродажба во УЈП: По багателни цени се продаваат комбиња, земјоделско земјиште, пасишта, тв предаватели…

Управата за јавни приходи (УЈП) објави нов оглас за распродажба на движни и недвижни ствари.

На престојната распродажба се продаваат земјоделско земјиште, пасишта, различни типови на комбиња, тв предаватели, куќишта од компјутери, бушалица, дупчалка, машина за обработка на дрво и пластика…

Целиот оглас и сите детали ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Познати бизнисмени и јавни и државни претпријатија на новата Листа на должници на УЈП

Нова Листа на должници на УЈП: Проверете дали сте на неа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Директна авионска линија Атина-Скопје-Атина од 1 ноември

Редакција

„ИЦС-системи“ го доби тендерот за модернизација и одржување на јавното осветлување на општина Куманово вреден 4,6 милиони евра

Никола Осило

Детален преглед: Кои се најголемите донатори во изборната кампања на Блерим Река?

Никола Осило