еМагазин
Image default
Локално

Рибар пронашол безживотно тело во водите на Дебарско Езеро

Денеска во 06,30 часот било пријавено дека во водите на Дебарско Езеро од страна на рибар, пронајдено било телото на Ј.К. (54) од Дебар, кој бил пријавен за исчезнат на 19 јули.

На местото на настанот бил извршен увид од страна на Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската станица Дебар.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прилепчанка почина во пожар

Никола Осило

Тешко повредено петгодишно дете откако тригодишник спуштил рачна кочница на возило

Никола Осило

Подигнато обвинение за едно од грозоморните убиства во Струмица

Никола Осило