еМагазин
Image default
Локално

Се самоуби 19-годишно момче од Делчево

На 25.08.2018 година околу 14,30 часот во Полициска станица Делчево, било пријавено дека на улица „4 Јули“ во сопствениот дом, самоубиство со огнено оружје – пиштол извршил Д.Ш. (19), соопшти МВР.

Извршен е увид на местото на настанот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Град Скопје: Од денеска може да се аплицира за субвенции за електрични тротинети и велосипеди

Никола Осило

Скопјанка ќе се самозапалела горејќи стари алишта

Никола Осило

Бројот на вакцинирани се зголемува: Вакцинирани вкупно 1.018 деца

Редакција