еМагазин
Image default
Локално

Седумгодишното дете што се изгуби пронајдено кај Транспортен центар

На 11.09.2019 во 09.00 часот во Полициската станица Драчево, И.А.(39) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот седумгодишен син, информира МВР.

По кратко време од страна на полициски службеници детето било пронајдено на Транспортен центар, каде најверојатно пристигнало со автобус на ЈСП.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Трагедија: Младо момче почина сечејќи дрва со моторна пила

Никола Осило

Двајца разбојници ограбиле фирма во Скопје

Никола Осило

Полицаец од Битола свирепо убил сограѓанин: Го застрелал, па го запалил

Никола Осило