еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Шеста година по ред паричката кај Мицкоски

Годинава во бадниковото лебче кое се дело во неговото семејство, паричката се паднала во парчето на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, велат за порталот „Лидер“ од ВМРО-ДПМНЕ.

Паричката за Бадник на Мицкоски му се паѓа шести пат по ред.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Паричката во семејството на Заев се паднала во делот на работата

(Фото) Кај кого се падна паричката во семејствата на Шекеринска, Филипче, Дескоска, Анѓушев…

Сопругата на Мицкоски во интервју за „Вечер“: Пет години наназад паричката за Бадник се паѓа кај Христијан

Фото: ВМРО ДПМНЕ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сончево време но со ветер: Најниски температури измерени во Маврово, најмногу снег на Шапка

Редакција

Двојно помалку пари за „Скопски џез фестивал“ од Министерство за култура

Редакција

Се урна авион Цесна кај Солунска Глава, загинати сите четворица патници – бугарски државјани

Редакција