еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Шопинг со предности во мрежа која секојдневно расте

Сигурно ќе се сложите – секој од нас како купувач обрнува големо внимание на дополнителните придобивки кои ги добива при купувањето. Актуелните попусти, промоциите, препораките  за квалитетни производи и услуги, добро корисничко искуство и др. се само дел од приоритетите кога станува збор за купување дури и за најсекојдневните потреби.

Речиси и да не постои човек кој во својот паричник нема некаква картичка за одредени попусти и поволности. Кај некои дури и 10, кај некои 5, кај некои само една – но ВИСТИНСКАТА картичка за лојалност – Cashback World картичка!

A зошто токму Cashback World картичката?

-Една картичка за сите потреби – oпции за шопинг со придобивки кај 120 илјади трговци во мрежата на Cashback World.

-Бесплатна картичка со неограничено времетраење.

-До 5% поврат на средства.

-Вредни Шопинг поени.

-Можности за он-лајн купување во над 160 локални и меѓународни брендови преку опцијата www.cashbackworld.com/mk/search/onlineshops.

-Уникатна можност за купување на еVoucher со инстант придобивки.

-Неделна исплата на трансакциска сметка (секој четврток).

Само во Македонија, купувањето со придобивки е достапно во над 1.800 трговски партнери од сите трговски сектори: прехранбени производи, бензински пумпи, ресторани и барови, мебел и домаќинство, производи за нега и убавина, облека и чевли, автомобили, градежништво, одмор и релаксација и најразлични видови услуги.

Целосната листа на партнери може да се погледне овде.

Инаку, само во текот на месец јануари, во мрежата на трговски партнери се придружија вкупно 20 нови офлајн и онлајн партнери, што во превод значи дека на секои два дена, се приклучува нова компанија која ги препознава поволностите и придобивките од членувањето во Cashback World.

Затоа, доколку имате Cashback World картичка, најнапред проверете ги понудите достапни овде www.cashbackworld.com/mk.

А доколку немате – инстант кликнете овде и откријте зошто Cashback е повеќе од само обичен шопинг!

*КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Волонтерите од Црвен крст за 5 месеци им помогнале на 25.064 лица полесно да се снајдат во универзитетските клиники во Скопје

Редакција

(Фото) Тоше Проески конечно ќе добие пристојно почивалиште, еве како ќе изгледа

Редакција

(Галерија) Вина од „Тиквеш“ за папата Франциск

Редакција