еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец физички нападнат од три лица

На 27.08.2019 во 02.55 часот во СВР Скопје, Џ.Х.(22) од Скопје пријавил дека на улица ,,Максут Садик’’ бил физички нападнат од три лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Разрешен командирот на ПС Гази Баба, сексуално вознемирувал колешка

Редакција

Бугарите ги испразнија тезгите во Делчево во пресрет на Велигденските празници

Редакција

Дрско однесување на негувателка во градинка, вонреден инспекциски надзор во „Буба Мара“

Редакција