еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец изел ќотек од братот и внукот

На 27.06.2019 година во 11.20 часот во Полициската станица Чаир, А.Д. од Скопје пријавил дека на 26.06.2019 година околу 23.00 часот на ул.„Селачка Планина“ физички бил нападнат од неговиот брат С.Д.(46) и неговиот внук Б.Д.(23), информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Изгорено машко тело пронајдено во опожарен стан во Штип

Редакција

Почината 40-годишна жена донесена во поликлиника Ѓорче Петров

Никола Осило

Силувал 13-годишно девојче

Никола Осило