еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец изел ќотек од обезбедување на угостителски објект

На 25.05.2019 година околу 22,40 часот во СВР Скопје Ф.М.(23) од Скопје пријавил дека пред угостителски објект во н.Илинден бил физички нападнат од З.И. вработен како обезбедување, информира МВР.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Едно лице загина во сообраќајна несреќа на патот Струмица-Ново Село

Редакција

Жена во Кавадарци пријавила дека поранешниот сопруг ѝ извршил обљуба

Редакција

Двајца скопјани бесправно си изградиле станбен објект во заштитената зона кај Трпејца

Редакција