еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец нападнат со нож по вербална расправија

На 15.09.2019 во 21.00 часот В.М.(39) од Скопје пријавил дека околу 20.10 часот на ул.„Кемал Сејфула“, по вербална расправија, бил физички нападнат од А.А.(30) од Скопје, кој со остар предмет му нанел повреда на рамото, информира МВР.
Се работи на расчистување на случајот.
Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Двајца го тепале на Камени мост во Скопје

Никола Осило

Иселеничка во Шведска обвинува дека цариници и зеле 3.000 евра од багаж на скопскиот аеродром

Никола Осило

Дрска кражба во Скопје: Жена во години ограбена на улица

Никола Осило