еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец останал без „Ауди“ кое го оставил со вклучен мотор

На 13.08.2019 во 14.45 часот во СВР Скопје, Ј.В.(47) од Скопје пријавил дека на бул.,,Метрополит Теодосиј Гологанов’’ му било одземено возило „Ауди’’, кое го оставил незаклучено и со вклучен мотор, информира МВР.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лекар од Охрид ретрактивно и издал боледување на полицајка

Баксуз ресенчанец: Завршил во болница откако се акнал во столб со украдено „Берлинго“

Никола Осило

Сакал да бега со „Волво“ во кое „спакувал“ 11 мигранти

Никола Осило