еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец си ја бара ќерката

На 01.04.2019 во Полициската станица Бит Пазар, Ш.Ј.(47) од Скопје пријавил дека од дома во непознат правец се оддалечила неговата ќерка Ш.М.(24), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопски манијак се самозадоволувал пред случајни минувачи

Редакција

Приведени двајца цариници за поткуп: Џебовите и фиоките им биле полни со евра и франци

Никола Осило

Тешко повредена скопјанка по удар од автомобил, возачот избегал

Никола Осило