еМагазин
Image default
Локално

Скопјанец си го бара братот

На 02.10.2019 во Полициската станица Бит Пазар, Р.Б.(60) од Скопје пријавил дека од домот се оддалечил неговиот брат М.Б.(56), информира МВР.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По расправија со сопругот, сама си нанела убодна рана во стомак

Редакција

Дилер им правел проблеми на полицајци при претрес

Никола Осило

Скопјанец со „Југо“ удрил во 11-годишно девојче