еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка истепана во ноќен клуб

На 08.04.2019 во 14.30 часот во Полициската станица Аеродром, Е.Т.(32) од Скопје пријавила дека на 07.04.2019 околу 04.00 часот во ноќен клуб на улица „Анастас Митрев“ била физички нападната од С.К, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец со „Гранд Чероки“ удри во 12-годишно дете

Никола Осило

(Видео) Кристијан Ниневски го фати светиот крст во Скопје: „Здравје и среќа за сите, Бог се јави“

Никола Осило

Возач на автобус починал на превојот Стража

Редакција