еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка нападната со тврд предмет на улица

На 17.11.2019 во 21.20 часот во СВР Скопје, А.Т.(31) од Скопје пријавила дека околу 21.00 часот на ул.„512“ во Скопје била нападната од едно лице со тврд предмет, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Утре ќе се избира в.д. градоначалник на Охрид, по ненадејната смрт на Стојаноски

Редакција

Затвореници подметнаа пожар во „Идризово“, нема материјална штета

Редакција

Несекојдневен случај во Скопје: Киднапирале крадец откако „олеснил“ казино