еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка нападната сред бел ден на Кејот „13-ти Ноември“

На 26.12.2018 година во 11,15 часот Б.М.(47) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 10,40 часот на Кеј “13-ти Ноември“ во Скопје била физички нападната од страна на лицето И.Р.(50) од Скопје, со кого се познавале, информира МВР.

По преземени мерки поднесен е соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пожар во стан во Скопје

Никола Осило

Обвинителството отвори постапка против две лица за насилство во кафана во Драчево

Редакција

Го тепале во дискотека во Градски парк

Никола Осило