еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка пријавила дека сосед физички ги нападнал нејзините деца

На 13.08.2019 во 18.50 часот во СВР Скопје М.М.(41) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 18,45 часот на улицата “Мариовска“ нејзиниот сосед М.Ѓ.(37) физички ги нападнал нејзините деца, информира МВР.

Против М.Ѓ. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се тепале на булеварот Борис Трајковски поради недоразбирање во сообраќајот

Никола Осило

Масовна тепачка на Детската клиника во Скопје

Никола Осило

Едногодишно бебе повредено во сообраќајка на „Илинденска“

Никола Осило