еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка пријавила напад врз двете ќерки

На 09.08.2019 во 01,30 часот во СВР Скопје, П.С.(33) од Скопје, пријавила дека на 08.08.2019 околу 23,00 часот на булеварот ,,Борис Трајковски’’ женско лице на возраст од околу 60-65 години физички ги нападнало нејзините две ќерки, информира МВР.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Бомба од Втората светска војна пронајдена при ископ во Куманово

Никола Осило

Кумановец ја тепал сопругата пред татко и

Никола Осило

(Фото) Искршени тријазични табли на три институции во Штип

Редакција