еМагазин
Image default
Локално

Скопјанка сред бел ден нападната на „Партизанска“

На 28.05.2019 година во 15.10 часот во СВР Скопје, К.П.(35) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 15.00 часот на булевар „Партизански одреди“ непознато лице физички ја нападнало, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Малолетници од Неготино сексуално вознемирувале 13-годишно девојче

Никола Осило

Изгореа 7.500 лозници во Вевчани

Никола Осило

Државниот просветен инспекторат го истражува случајот со инцидентот во школото во Аеродром

Редакција