еМагазин
Image default
Техно

Со „Ало кафана“ на најбрз начин во контакт со која било кафана

Ало Кафана е апликација која ќе ви овозможи на најбрз начин да стапите во контакт со било која кафана.

„Апликацијата служи како дата база на кафани со телефонски броеви и адреси. Кликнете јави се и направете резервација во вашата омилена кафана.Ало Кафана исто така ви нуди и локација на секоја од кафаните доколку немате информации каде истата се наоѓа. Доколку немате идеја за тоа каде би сакале да ја поминете вечерта, апликацијата нуди приказ со кафаните близу вашата локација.

Едноставно е, само кликнете на кафаната и дознајте ја локацијата. Идејата на апликацијата е да го намали времето на пребарување на контакт детали и штом еднаш ја симнете може да работи и со офлајн ресурси.

Направете резервација и забавата може да започне“, се вели во презентацијата на оваа апликација на Плеј стор.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Samsung Galaxy Tab S6: Нов таблет кој ја надградува твојата креативност и продуктивност

Редакција

(ВИДЕО) Која е Коко Капитан, миленичка на Гучи и Вог?

Редакција

Играј, зачувај и сподели моменти: Новиот Samsung Galaxy A30s: Помоќен и со понапредни клучни спецификации

Редакција