еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Со Credissimo до нов Iphone11: Земи пари навреме и добиј нов iPhone оваа есен!

Од денеска започнува новата наградна игра на Credissimo, во којашто секој клиент со одобрен и исплатен „Credissimo Плус“ до 80 000 ден.во периодот од 01.11.2019 до 31.01.2020 добива уникатна можност за учествува во извлекувањето за еден од 4-те најнови смартфони, iPhone 11! Ова е единствена шанса да го добиеш најпосакуваниот новогодишен подарок, предвреме!

Како да учествуваш?

Испрати барање онлајн

– Земи CredissimoПлус до 80 000 ден.

– Со секој одобрен и исплатен CredissimoПлус, автоматски учествуваш во наградната игра истануваш потенцијален добитник на нов iPhone 11!

Credissimo, како единствената целосно онлајн-компанија за брзи кредити во Македонија, знае секогаш да ги награди и да ги израдува своите клиенти. Лојалните клиенти на финансискиот лидер во брзото кредитирање, веќе знаат дека изненадувањата и наградите се неразделен дел од начинот на работа на оваа компанија.

Инаку, Credissimo е ФинТек групација од компании со повеќе од 10-годишна успешна историја, која е апсолутен лидер во онлајн-кредитирањето во Бугарија и во Македонија, а од оваа година присуствува и на пазарот во Колумбија. Во текот на наредната година, ФинТек групацијата планира да ја одржи лидерската позиција на постојните пазари, како и да продолжи да вклучува технолошки иновации во своите компании и процеси на работа.

За успешниот развој, групата од компании има три основни темели – технологија и иновации во финансирањето, фокус кон клиентските процеси и развој на човечкиот ресурс во рамките на групацијата.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Со бесплатно скијање започнува скијачката сезона на Попова Шапка

Редакција

Собрани се потребните средства за лекување на малата Нина во САД

Редакција

Македонска иновација го освојува кинескиот пазар

Никола Осило