еМагазин
Image default
Локално

Сопственик на угостителски објект нападнал градежник на „Туристичка“ во Охрид

На 21.05.2020 во СВР Охрид, И.Ф.(36) од Охрид пријавил дека на 19.05.2020 на булевар „Туристичка“ во Охрид, додека изведувал градежни работи, бил физички нападнат од сопственик на угостителски објект, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жена и тригодишно дете повредени во пожар во Скопје

Четворица малолетни ученици фрлиле нивна соученичка низ прозор од школо во Аеродром

Редакција

Ограбено казино на улица „Ѓорче Петров“ во Скопје

Редакција