еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Среќен татко: Ќерката на премиерот матурантка, Заев објави фотографија од Александра како бебе

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра е матурантка.

„Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“, напиша на Фејсбук Заев и објави фотографии од Александра како бебе и матурантка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) И ќерката на Заев го пречека папата Франциск

(Фото) Ќерката на премиерот Заев, Александра годинава матурантка

(Фото) Откри ли повторно Александра Заева, каде е на скијање татко и?

Фото: Заев/Фејсбук/Александра/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детален преглед: Топ пет најзадолжени министерства

Никола Осило

„МВР со нови детали за бегството. По опсежна истрага Груевски е забележан на Сител“: Твитер „збесна“

Редакција

„Декра Арбеит“ го доби тендерот на ЈСП за ангажирање агенција за вработување вреден 122.000 евра

Никола Осило