еМагазин

Tag : Македонска навагација

Македонија ТОП СТОРИИ

Зошто нападнатиот во М-НАВ сакал да ја напушти државата?

Редакција
Се уште не е јасно зошто триесет и девет годишниот вработен во Македонска навагација (М-НАВ), Б.П., кој беше нападнат пред неколку дена, сакал да излезе...