еМагазин

Tag : Марија Јаничевска

Македонија ТОП СТОРИИ

Марија Јаничевска е нова директорка на ОТА

Редакција
Пратениците денеска ја избраа Марија Јаническа за нов директор на Оперативно техничката агенција (ОТА), во чија надлежност е опремата за прислушување. Таа беше избрана со...