еМагазин

Tag : Марко Новески

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Водителот Марко Новески стана татко, доби близнаци

Редакција
Македонскиот телевизиски и радио водител Марко Новески и неговата сопруга Цена станаа родители на близнаци, момче и девојче. Радосната вест на социјалните мрежи ја сподели...