еМагазин

Tag : Маја Јорданова

Бизнис ТОП СТОРИИ

Службеничка од Пошта добила бизнис од ЕСМ вреден 7 милиони евра, објави ИРЛ

Редакција
Истражувачката репортерска лабараторија (ИРЛ) објави дека Маја Јорданова (34) од Велес која работи три години во Пошта, а е сопственичка и управителка на компанијата „Браинкоде“,...