еМагазин

Tag : политички систем

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавил Љупчо Димовски, новиот вицепремиер за политички систем

Редакција
Љупчо Димовски, лидерот на Социјалистичката партија на Македонија е новиот вицепремиер за политички систем. еМагазин го разгледа неговиот анкетен лист кој го доставил до Антикорупциска...