еМагазин

Tag : „Празни џебови“

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Африм Гаши, новиот претседател на Собранието како рапер

Редакција
Поранешниот лидер на Алтернатива, која е дел од коалицијата „Вреди„, Африм Гаши, е новиот претседател на македонското Собрание. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Африм Гаши избран за претседател...