еМагазин

Tag : странски работници

Локално ТОП СТОРИИ

Приведени пет работници од Турција и Кина во демиркаписко

Редакција
Од Министерството за внатрешни работи информираа дека на 04.06.2024 година во 12.30 часот, полициски службеници од Одделот за прекуграничен криминал, миграции, странци и реадмисија при...