еМагазин

Tag : Тримерски ручек

Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Со Тримерскиот ручек денеска заврши Струмичкиот карневал 2024

Редакција
Со Тримерскиот ручек – круната на карневалските празнувања во Струмица, денеска заврши Струмичкиот карневал 2024. Во фоајето на Центарот за култура „Антон Панов“, настапи ансамблот...