еМагазин

Tag : ургентен интернистички центар

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Со донација на Алкалоид и Комерцијална банка ќе се формира нов ургентен интернистички центар на Универзитетската клиника за токсикологија

Редакција
Со донација на Алкалоид АД Скопје и Комерцијална банка АД Скопје ќе се формира нов ургентен интернистички центар на Универзитетската клиника за токсикологија. Алкалоид ќе...