еМагазин

Tag : 360 степени

Македонија

СЈО ги демантира „360 степени“: Нема наредби за „форензичко бришење“ податоци

Никола Осило
Во врска со денешно објавените написи околу наводно издавање наредби за форензичко бришење или уништување на податоци во Специјалното јавно обвинителство (СЈО), истите во целост...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Силјановска жестока и остра во интервју за „360 степени“: Една фамилија сега е заменета со друга

Редакција
Интересен и жесток разговор имаа новинарот Васко Попетресвки и претседателската кандидатка Гордана Силјановска во интервју на „Алсат“ телевизија за „360 степени“. Силјановска остро ја критикуваше...