еМагазин

Tag : Агенција за храна и ветеринарство

Бизнис ТОП СТОРИИ

Распишан оглас за вработување во Агенцијата за храна и ветеринарство, плата до 25.123 денари

Никола Осило
Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 6 државни службеници во Агенција за храна и ветеринарство. Се бараат кандидати за советници, соработник и виш референт. Платите во...