еМагазин

Tag : Агенција за лекови

Бизнис ТОП СТОРИИ

Тендер тежок 2,5 милиони денари: Агенцијата за лекови купува три автомобили

Никола Осило
Агенцијата за лекови и медицински средства распиша тендер за набавка на три моторни возила. Проценетата вредност на договорот без ДДВ е 2.542.372 денари. Критериум за
Бизнис

Агенцијата за лекови вработува четири лица, плата до 23.258 денари

Никола Осило
Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 4 државни службеници во Агенцијата за лекови и медицински средства. Се барат кандидати за следните работни места: