еМагазин

Tag : Агенција за млади и спорт

Спорт ТОП СТОРИИ

Најтрофејниот македонски автомобилист Иџе обвинува дека е заборавен од Агенцијата за млади и спорт

Редакција
Најтрофејниот македонски автомобилист Игор Стефановски-Иџе обвинува дека е заборавен од Агенцијата за млади и спорт и дека од парите за Автомобилистичката федерација, тој добил нула...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенцијата за млади и спорт вработува пет лица, плата до 28.303 денари

Никола Осило
Агенцијата за администрација објави оглас за вработување пет државни службеници во Агенцијата за млади и спорт. Се бараат кандидати за следните работни места: виш инспектор...