еМагазин

Tag : јагоди

18+

Јагоди, мраз, сладолед: Добра предигра за секс во лето

Редакција
Следуваат пеколни температури, но тоа не значи дека треба да се откажете од секс. Наместо да се потите во кревет, уживајте под туш на идеална
ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

АХВ: Откриено олово во јагоди и кадмиум во марула и спанаќ

Никола Осило
Во една мостра замрзнати јагоди по потекло од Србија и во производот „зеолит“, што се продава како додаток за исхрана, е утврдено зголемено присуство на