еМагазин

Tag : Алаклоид

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Алкалоид“ планира добивка од 15,3 милиони евра во 2019 година

Никола Осило
„Алкалоид“ АД Скопје го објави бизнис планот за 2019 година преку Македонската берза од кој може да се види дека компанијата следната година планира добивка...