еМагазин

Tag : александра

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Александра Заева на плажа

Редакција
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра, која е активна на социјалните мрежи, пред неколку дена на својот Инстаграм профил објавила фотографија од плажа, но не...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Среќен татко: Ќерката на премиерот матурантка, Заев објави фотографија од Александра како бебе

Редакција
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра е матурантка. „Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“, напиша на Фејсбук Заев и објави фотографии од Александра како бебе и...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) И ќерката на Заев го пречека папата Франциск

Редакција
На дочекот на папата Франциск во Владата, на македонскиот премиер Зоран Заев му превеа и неговата сопруга Зорица, но и ќерката Александра, која за прв...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Откри ли повторно Александра Заева, каде е на скијање татко и?

Редакција
Ќерката на македонскиот премиер Зоран Заев, која е активна на социјалните мрежи, на својот Инстаграм објави фотографија од скијање во Солден, ресорт на Алпите во...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Ќерката на Заев за Нова Година во Брисел

Редакција
Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра, која е многу активна на социјалните мрежи, на Инстаграм сподели фотографии од нејзиното патување во Брисел за време на...
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Семејството на Заев на патување во Франкфурт

Редакција
Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица и неговата ќерка Александра се на патување во Франкфурт, Германија. Александра објави фотографии од патувањето на нејзиниот Инстаграм профил....