еМагазин

Tag : Алмедина Исмајли

Македонија

ЗНМ: Остра осуда за заканите кон новинарката на ТВ21

Редакција
Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) остро ги осудува заканите упатени кон новинарката на ТВ21, Алмедина Исмајли од страна на Нешат Адеми кој е доскорашен...