еМагазин

Tag : амбалажа

Бизнис

Белгиската компанија ГлаксоСмитКлајн за МИА: Сите вакцини испратени во Македонија се во согласност со нормите

Редакција
Белгиската фармацевтска компанија ГлаксоСмитКлајн (ГСК) која ја произведува МПР вакцината што се користи во Македонија за МИА вели дека од нивна страна сѐ е регуларно
БАШ НИ Е ЌЕФ

Витаминка кечапот во нова подобрена амбалажа

Редакција
Витаминка кечапот е достапен во нова, подобрена амбалажа. Промената се должи на посветеноста на компанијата кон постојано унапредување на квалитетот на своите производи. Во новата