еМагазин

Tag : американска амбасада

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Вработени во американската амбасада учеа како се прави ајвар

Никола Осило
Вработени во американската амбасада во земјава викендов учеа како се прави ајвар. Тие го посетија Етно село каде, како што велат, се запознаа со процесот...