еМагазин

Tag : Ана Марија Атанасовска

БАШ НИ Е ЌЕФ

Ана Марија Атанасовска освои второ место на Светскиот шампионат во Microsoft Office во Њујорк

Редакција
Денес во i-bank store филијалата на Стопанска Банка беше претставена младата Ана Марија Атанасовска, ученичка од СУГС “Раде Јовчевски Корчагин” која го освои второто место...