еМагазин

Tag : Јана Стојановска

Македонија ТОП СТОРИИ

Јана Стојановска: Мајка ми е невина, ќе бараме да се брани од слобода

Редакција
Се потресов кога чув дека мајка ми е приведена, но за кратко, бидејќи набрзо е расчистено дека она нема никаква врска со дилање дрога, изјави...